KATARSİS

Youtube’da “Bana Göre TV” kanalında yayınlanan Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu “Katarsis” programı; yayınlanan hemen her bölümüyle Youtube Trend Videolar listesine giren, bölüm başı ortalama 2 milyon görüntüleme sayısına ulaşan, aynı zamanda konvansiyonel medyada da sıkça haberleri yapılan psikoterapi tadında bir sohbet programıdır.

“Katarsis” başlığıyla yayınlanan bölümlerde; yaptıkları işler ve demeçleriyle her daim gündem olan ünlü isimler, en yalın, en yakın ve en bizden halleriyle Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar’a konuk oluyor. Bilinmeyen hikayelerini, aile yaşamlarını, başarıya giden yollarını ve ışıltılı hayatlarının karanlık noktalarını “Katarsis” de izleyici ile paylaşıyorlar.

“Katarsis X-tra” başlığıyla yayınlanan bölümlerde ise; toplumun farklı kesimlerinden gerçek insan hikayeleri izleyicilerine ayna tutuyor. Zorlu yaşam hikayeleri, travmalar, kazalar, kayıplar, hastalıklar, çocukluk yaraları, var olma savaşları izleyicide farkındalık yaratırken; dönüm noktaları, değişen hayatları, çıkarılan dersleri, güçlenen karakterleri ile her şeye rağmen dimdik ayakta duran konukları toplumumuza “umut” oluyor.

© 2022 Mördak Yapım Powered by Negzel
Prodüksiyon - Post Prodüksiyon - Stüdyo