Mördak Yapım

2011 yılında kurulan Mördak Yapım; alanlarında uzman, profesyonel ekibiyle prodüksiyonun her alanında hizmet verip, içerik üreten bir yapım şirketidir.

Star TV'de yayınlanan Burcu Esmersoy'un sunduğu "Burcu ile Hafta Sonu" ve "Evde Hareket Zamanı" programlarının yapımcılığını üstlenmiştir.

Televizyonun yanı sıra dijital medyada da gündeme damga vuran projeler üreten Mördak Yapım, Youtube platformundaki "Bana Göre TV" kanalında yayınladığı içeriklerle kısa sürede 1 milyon 250 bin abone ve 170 milyonu aşkın görüntüleme sayısına ulaşmıştır.

"Bana Göre TV" kanalında yayınlanan, Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu "Katarsis" konukları ve işlediği yaşam öyküleri ile Youtube’un en çok izlenen programlarının başında gelmektedir.

Yapımcılığını Mördak Yapım’ın üstlendiği, docu-drama türündeki "Türkiye’deki Seri Katiller" belgeseli ise “Exxen” platformunun en popüler içerikleri arasında yer almaktadır.

Mördak Post Ofis ile kurgu, montaj, miksaj ve color correction çözümleriyle post-prodüksiyonun tüm süreçlerinde hizmet vermektedir.

Mördak Stüdyoları ise Maslak’taki 3000 metrekarelik ofisinde 3 farklı stüdyoya sahiptir. Reklam filmi, müzik klibi, online / offline etkinlikler için stüdyo kiralamanın yanı sıra kamera, ışık, ses ve reji hizmeti de sağlayan Mördak Yapım; geniş ve ferah çalışma alanları, hijyenik ve konforlu kulisleri, greenbox, sonsuz fon ve fotoğraf stüdyosu ile her türlü çekime ev sahipliği yapmaktadır.

© 2022 Mördak Yapım Powered by Negzel
Prodüksiyon - Post Prodüksiyon - Stüdyo